Informacje o nas

Szybko Pysznie
Domowo

Prowadzone jest przez Stowarzyszenie na rzecz osiedla Poręby Dębskie.

logo_stowarzyszenie

O Stowarzyszeniu

Misja

Misją Stowarzyszenia na rzecz Osiedla Poręby Dębskie jest działanie na rzecz aktywizacji oraz integracji społeczności lokalnej, przez promowanie akcji społecznych na rzecz poprawy jakości życia mieszkańców.

 Stowarzyszenie na rzecz Osiedla Poręby Dębskie powstało w 2016 roku. To niezależna organizacja, dążącą do poprawy jakości życia mieszkańców. Misja realizowana jest przez:

  • Promocję Nowej Dęby;
  • Aktywizację i integrację społeczności lokalnej;
  • Działania na rzecz poprawy jakości życia mieszkańców;
  • Działania zmierzające do rozwoju przedsiębiorczości i wolontariatu;
  • Wspieranie mieszkańców w rozwoju zawodowym, technicznym, szkoleniowym czy informacyjnym.

Terenem działań Stowarzyszenia jest Nowa Dęba, a szczególnie Osiedle Poręby Dębskie. Stowarzyszenie stara się również wspierać inicjatywy zbieżne ze swoją misją na terenie całej Gminy Nowa Dęba.

Dlaczego my?

PO PROSTU

szybka-dostawa

SZYBKO

doswiadczona_zaloga

PYSZNIE

domowe-przepisy

DOMOWO

O Stowarzyszeniu

Wizja

Stowarzyszenie na rzecz Osiedla Poręby Dębskie jest dynamiczną organizacją rozwijającą się i wspierającą zrównoważony rozwój mieszkańców oraz osiedla.

Aby wspierać działalność statutową Stowarzyszenia na rzecz Osiedla Poręby Dębskie, czyli działać na rzecz poprawy jakości życia mieszkańców, zdecydowano o podjęciu działalności gospodarczej w branży gastronomicznej, w myśl zasady: „Przez żołądek do serca”. Stowarzyszenie na rzecz Osiedla Poręby Dębskie, od roku 2019, oferuje kompleksowe usługi cateringowe dla klienta biznesowego, a także stowarzyszeń, fundacji, żłobków, domów opieki społecznej. szkół, przedszkoli czy szpitali na terenie gminy Nowa Dęba.

Oprócz tego Stowarzyszenie na rzecz Osiedla Poręby Dębskie przygotowało ofertę obiadów dla seniorów z Nowej Dęby.

W planach Stowarzyszenia oferta dla diabetyków oraz osób ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi na terenie gminy Nowa Dęba.

Zachęcamy serdecznie do kontaktu kom. 533-943-734

logo_stowarzyszenie